אודות

המרכז לשמאות מקרקעין הינו גוף שהוקם על ידי אנשי מקצוע בעלי וותק רב בתחום שמאות המקרקעין והנדל”ן, מטרתו לתת מענה וייעוץ לציבור בכל נושא הקשור בשמאות ונדל”ן.

הקמת המרכז נבעה ממספר סיבות שהעיקרית בהן הינה לתת מענה לכלל הציבור ובפרט לאלו שאינם מתמחים בתחום הנדל”ן ושמאות מקרקעין.

מטרתנו במרכז לתת מענה אישי לכל פנייה ובקשה של כל אחד ואחת מהפונים אלינו. המרכז מתחייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים על-פי דרישת מועצת שמאי המקרקעין, במשרד המשפטים, לתת שירות מהיר ויעיל המותאם אישית הן בשיחות טלפון, הן בפגישות ייעוץ והכוונה כל זאת באהבה ובמסירות ובשמירה על דיסקרטיות מלאה.

אנו במרכז ניתן לכם את הכלים הטובים ביותר כדי להתמודד עם החלטות החשובות בחייכם בתחום הנדל”ן והשמאות ונלווה אתכם עד לקבלת ההחלטה הנכונה עבורכם בתחומים כגון: רכישה או מכירה של נדל”ן, ירושה, מימון, ליטיגציה, מיסים ועוד. לחברי המרכז וותק וניסיון מקצועי רב בתחום שוק הנדל”ן המהווה נכס חשוב להצלחת המרכז וכמובן המלצות לקוחות אשר יעידו לטובת המרכז.

אנחנו חברי המרכז בעלי רישיון אשר רשום בפנקס שמאי המקרקעין והסמכה אקדמית הולמת, מתחייבים להגן על האינטרס האישי של כל אחת ואחד מכם בהבטחת האיכות של פעולות המקצועיות של חברי המרכז.

ההסמכה האקדמית והידע הנצבר עם השנים בתחומים מגוונים כגון: מיסוי נדל”ן, כלכלה, אקולוגיה, בנייה הנדסה ועוד של חברי המרכז הופכת אותם למקור מהימן ואובייקטיבי ביותר, בשוק הנדל”ן.

In Archive